за нас

Нашиот комерцијален ShockSpreadTM

МУДРОСТ TECHNO ДОО, основана од 2013 година, кој се наоѓа во јужниот прекрасен град на Кина - Шенжен, е производител на различни видови на дигитални производи. Како еден од производство на индустриски лидери, на Hi-Tech, ние правиме големи напори и да се добијат искуство во изобилство дигитални и да се комуницира производи производство област.

МУДРОСТ TECHNO Друштвото со ограничена одговорност регистрирани во ICRIS. Ќе се добие во внатрешноста како unregistrated корисникот да се провери сите информации од нашата компанија.

https://www.icris.cr.gov.hk/csci/cns_basic_comp.do

Главните производи на нашата компанија се, GSM мобилен, CDMA мобилен, двоен режим (GSM + CDMA) Mobile, Dual SIM и двоен режим на подготвеност мобилен, 3G WCDMA и 4G LTE паметни мобилни, поврзани со дигитални и комуникациски производи итн Мобилни телефони асортиман вклучува Samsung, Huawei , Xiaomi, Леново, VIVO, OPPO, MEITU, Meizu, HOMTOM, LEAGOO, DOOGEE, Ulefone, Cubot, Blackview, Vernee, UMIDIGI, AGM, ALLCALL, ОЕМ паметни телефони итн9

Ние не се само професионални со мобилни телефони бизнис, но, исто така, има предност во трговијата на TWS Bluetooth безжични слушалки, звучници, таблет компјутерите EPADS (Xiaomi, Huawei, CHUWI, коцка, ONDA, ОЕМ таблет компјутерите, деца таблета компјутери) и таблет PC додатоци андроид ТВ кутии, паметни часовници, мобилен телефон додатоци како што се телефонски заштитни случаи, кабли, случаи силикон, полначи, екрани и др

 

производ

Зошто Изберете нас

Од своето основање, нашата фабрика е развивање на Првата светска класа производи со почитување на принципот на квалитет прво. Нашите производи се стекнаа со одлична репутација во индустријата и valuabletrusty меѓу новите и старите корисници ...

ВЕСТИ

WhatsApp Онлајн Chat!